57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

⭐️NOWOŚCI W BIBLIOTECE 📗(dla dzieci)👨‍👧‍👦💞TATA. Barbara Supeł. TATA OLI JUŻ NIE CHCE BYĆ DOROSŁYM.Thomas Brunstrom

Barbara Supeł

TATA
Seria: Rodzina
W. Zielona Sowa, 2021
Wzruszający tekst i nastrojowe ilustracje autorstwa Sary Olszewskiej przypomną każdemu, że rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie.Prowadzi mnie przez życie od pierwszego kroku. Zawsze jest obok, gotów mnie wspierać radą i miłością. Mój najukochańszy Tata.
Zapraszamy do wybrania się w sentymentalną podróż przez najważniejsze wydarzenia z życia każdego taty! Wspólnie wspomnicie pierwsze chwile z maluchem, pierwsze spacery i zabawy. To tata zapewnia najlepsze przygody, puszcza latawce i jak nikt zna się na sporcie! To jemu można o wszystkim szczerze opowiedzieć.
Seria “Rodzina” to książki nie tylko dla dzieci.
tata-oli-juz-nie-chce-byc-dorosly-tata-i-malolata-w-iext56768516
 
Thomas Brunstrom
TATA OLI JUŻ NIE CHCE BYĆ DOROSŁYM
W. Dwukropek, 2021
– Ja tam bym chciała być dorosła – westchnęła Ola.
– Taa. A ja bym wolał być dzieckiem – rozmarzył się tata.
A co by było, gdyby tak naprawdę Ola nagle stała się dorosła, a tata dzieckiem? Ola jest zmęczona byciem dzieckiem. To okropnie nudne, kiedy dorośli o wszystkim decydują. Ale tata Oli jest zmęczony byciem dorosłym. Dlatego pewnego dnia się postanowili zamienić się rolami. Teraz Ola musi być dorosła, odebrać tatę z pracy, zrobić zakupy i ugotować obiad. Za to tata musi wcześnie pójść spać. To będzie naprawdę bardzo dziwny dzień.

 

ZOBACZ TEŻ

⭐NOWOŚĆ W BIBLIOTECE. Cesarz Rzymu. Wespazjan. Robert Fabbri.

NOWOŚĆ W BIBLIOTECE (p.historyczna) Robert Fabbri CESARZ RZYMU Cykl: Wespazjan. T.9 W. Rebis, 2021 Jest rok 67. Przed Wespazjanem stoją dwie, równie złe opcje: wypełnić rozkaz Nerona i stłumić bunt...

⭐NOWOŚĆ W BIBLIOTECE. ODNALEZIONA. Magda Stachula.

(thriller) Magda Stachula ODNALEZIONA W. Edipresse, 2021 Dwudziestotrzyletnia Lena, po traumatycznych wydarzeniach w Polsce, ucieka do Danii, jednak nie na długo udaje jej się odzyskać spokój, bo demony...
Skip to content