57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

16 listopada 2022/ godz. 17.30/ Tomasz Pawlęga „Podróże z Izą”

16 listopada 2022 r., o godz. 17.30 zapraszamy do Saloniku Prasowego na spotkanie z Tomaszem Pawlęgą pochodzącym ze Stronia Śląskiego autorem 4 książek „Nie ma takiego miasta”, „Trupy w Kletnie”, „Rychtalska”, „Podróże z Izą”. Podczas spotkania zaprezentuje najnowszą książkę „Podróże z Izą”. Wartka akcja, zabawne dialogi i opisy oraz prowokujące do refleksji przemyślenia autora składają się na opowieść o wakacyjnych wypadach z tytułową towarzyszką. Zapowiada się ciekawie.
 Podczas spotkania będzie można zakupić książki.