57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

„A to feler – westchnął seler”.

Smaki lata królowały dzisiaj na naszych zajęciach. Kolorowe warsztaty były pełne pysznych inspiracji warzywno-owocowych. Nasze oryginalne prace wykorzystane zostały przez Panie bibliotekarki do pokazania teatrzyku kamishibai. Tańczyliśmy nawet labado :). W drugiej części warsztatów ozdabialiśmy płaskorzeźby, które były inspiracją do pogadanki na temat zabytkowych kamienic Kłodzka. Było super ! Swoje prace oczywiście zabraliśmy do domu. Do zobaczenia pojutrze. E.L.