Fantastyczny Dolny Śląsk w Kłodzku

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku w listopadzie zaprasza na kolejne ciekawe spotkanie autorskie. Gościem spotkania będzie Joanna Lamparska, dziennikarka i podróżniczka, miłośniczka Dolnego Śląska, autorka m.in. „przewodników innych niż wszystkie”. Napisała kilkanaście książek, w których opisuje niezwykłe historie dolnośląskich zamków, pałaców i podziemi. Z wykształcenia jest filologiem klasycznym i archeologiem sądowym. Współpracuje m.in. z „National Geographic” i „Travellerem”. Uczestniczy w akcjach eksploracyjnych. Jest pomysłodawczynią i dyrektorem Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic w zamku Książ.

Spotkanie, które odbędzie się w środę 7 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w Saloniku Prasowym w Czytelni PiMBP w Kłodzku (w ratuszu), jest zorganizowane w ramach projektu Fantastyczna Historia w Kłodzku dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu Promocji Kultury.

Serdecznie zapraszamy.