Filia nr 2 „Zręczne ręce”

Zręczne ręce – Artystyczne spotkania w Bibliotece

To propozycja dla czytelników uzdolnionych manualnie, oraz dla tych, którzy dopiero „przeczuwają” swoje zdolności. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przy samodzielnie robionych przedmiotach. Spotkania odbywają się w formie warsztatów. Uczestniczki prowadzą kolejne zajęcia , dzieląc się swoimi umiejętnościami. Do tej pory uczyliśmy się sztuki: szydełkowania, origami, frywolitek, tworzenia bibułkowych kwiatów, wikliny papierowej oraz kartek świątecznych. Przed nami: filcowanie, decoupage, patchwork, makramy i na co jeszcze przyjdzie ochota.

Spotkania odbywają się we wtorki w godzinach 12.00-16.00

w Filii nr 1, ul. Drzymały 1 (budynek przedszkola Promyczek), tel.: 74 867 0410

w Filii nr 2, ul. Wyszyńskiego 1, tel.: 74 865 8896

„Teraz mamy czas dla siebie, możemy wprowadzać w życie swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy, realizować kulturalnie.”

Tak jednym zdaniem podsumowują spotkania artystyczne jego uczestniczki. Na zdjęciach uczestniczki oraz część prac zrobionych na warsztatach.

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij na miniaturę aby powiększyć)

{gallery}Rece{/gallery}