Funkcjonowanie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku od dnia 22 marca 2021 roku do odwołania.

Szanowni Państwo, przed wszystkimi kolejny trudny czas. Dbajmy o siebie. Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju.

Poniżej zasady na jakich biblioteka będzie funkcjonowała w okresie 22.03.2021 r. do odwołania. Informujemy, że terminy wypożyczonych zbiorów zostaną automatycznie przedłużone. Prosimy o udostępnianie, ponieważ chcemy, aby informacja dotarła do jak największej ilości osób.

W tym okresie przyjmujemy zwroty lub wypożyczamy książki bez kontaktu z czytelnikiem w wypożyczalni Biblioteki Głównej (ratusz).

Żeby wypożyczyć książki lub zwrócić:

1. Skontaktuj się z biblioteką pod numerem (74 8657480).
  2. Ustal termin wypożyczenia – dzień i godzinę
    (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00).
  3. Podaj tytuły książek.( można wypożyczyć max 8).
  4. Przygotowane książki odbierz lub zwróć w przedsionku biblioteki
    (należy zadzwonić dzwonkiem przy drzwiach i poczekać na podejście bibliotekarza).
  5. Czytelników nie umówionych nie obsługujemy.