57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

„I wespół w zespół” świątecznie po „miejsku”

O rety! Św. Mikołaj pewnie zadowolony z takich pomocników. Prawie 40 z Miejskiego Zespołu Szkół, (kl. IV b SP i I b Gim.).

Grupa gwarna i wesoła. Prawdziwi kolędnicy, zaśpiewali, jeszcze przynieśli dary, swoje choinkowe opowieści, piękne ozdoby i długaśny adwentowy łańcuch. Mikołaj, jak przystało na takiego bibliotecznego, też się postarał:). Przygotował pyszne czekoladowe pierniczki i 2 wielkie worki wypełnione… książkami. „No bo co w końcu, kurczę blade!”, taka już tradycja grudniowa w wypożyczalni. Dzieci zadowolone, każdy dzierżył pokaźny stos książek. Dla siebie, rodziny i… pani Ani Kurtasz, która została w szkole, ale wszystkich pięknie wkręciła w przygotowania świątecznie. Miły widok, jeden chłopiec tak zagłębił się w wybranej lekturze, że świata wokół nie widział. Ale, że nie słyszał? To już w poranek 15 grudnia było co najmniej dziwne. Głośno, śmiesznie, chórkiem o świętach i efekt mamy. Dodatkowa pokaźna porcja wspomnień zdobi nasze drzewko. Wśród nich istotne „Ale najcudowniejsze jest to, że ubieramy choinkę RAZEM”. Prawda, że najważniejsze?! Teraz to już czas na domowe wspólne drzewko

i oczekiwanie na wieczór wigilijny. Dobra książka zawsze przyśpieszy i życzenia od koordynatora Choinkowych Wspomnień – Marioli Kowalcze w podziękowaniu za udział w grudniowej zabawie. Ukłony świąteczne również od całej kłodzkiej biblioteki.

 Pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
I aby radość i pokój pozostały z Wami przez cały Nowy Rok.

I aby u każdego pojawił się Święty Mikołaj ze swoim uśmiechem,
dobrym słowem, workiem prezentów i książką.

ZOBACZ TEŻ

Skip to content