II Podróże z Książką po Ziemi Kłodzkiej

W ramach tegorocznej edycji Podróży z Książką 5 czerwca 2018 r. w Filii dla Dzieci kłodzkiej biblioteki odbyło się spotkanie z Agnieszką Urbańską, autorką wielu popularnych książek dla młodych czytelników, w tym ostatnio wydanej serii detektywistycznej o Wandzi Węszynos. Autorka ze swadą i humorem poprowadziła spotkanie autorskie, na którym był i tajemniczy kuferek, i kot ukryty wśród książek, i wyły wyjce z miasteczka, tak więc trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 świetnie się bawili.

Spotkanie było częścią realizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną projektu Podróże z Książką po Ziemi Kłodzkiej, który uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla książki. Podróże z książką po Ziemi Kłodzkiej to cykl spotkań odbywających się w bibliotekach powiatu kłodzkiego z twórcami literatury dziecięcej.