57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Jojo Moyes. Muzyka nocy.

NOWOŚĆ W BIBLIOTECE

📖(powieść)

„Muzyka nocy” Jojo Moyes to pełna ciepła powieść o tym, że nawet po najgorszych chwilach życia wciąż warto szukać szczęścia. Czasami trzeba uporać się z największymi demonami, żeby w końcu zobaczyć, że jest ono wciąż możliwe.

Kiedy mąż Isabel zginął w wypadku samochodowym, całe jej życie legło w gruzach. Kobieta nie widzi nadziei na znośną przyszłość. Mieli ją spędzić razem, a wszystko było pięknie zaplanowane. Isabel pogrąża się w rozpaczy. Mijają kolejne dni, a w jej mieszkaniu zalega coraz większy stos kopert pełnych coraz gorszych wiadomości. Aż w końcu jeden z listów przynosi nadzieję na zmianę.

Odziedziczony po dalekim krewnym dom na wsi ma szansę stać się dla niej nowym początkiem. Kobieta znajduje w sobie pokłady siły, o jaką nigdy by siebie nie podejrzewała, tym bardziej, że musi walczyć o siebie. Nowe miejsce, nowe okoliczności i nowe wyzwania stawiają ją na nogi. Nie wie jeszcze, że życie szykuje dla niej kolejną niespodziankę, a prawdziwa miłość nie zdarza się tylko raz w życiu.

Źródło: taniaksiazka.pl

ZOBACZ TEŻ

Ryszard Koziołek. Czytać, dużo czytać.

NOWOŚĆ W BIBLIOTECE (eseje) Rzecz, która nie przestaje zachwycać, to skromne piękno zadrukowanej strony. Książka wydaje się najbardziej ubogą ze sztuk. Fotografia, film, malarstwo, muzyka dysponują...

Jeff Kinney. Dziennik cwaniaczka.

NOWOŚĆ W BIBLIOTECE (dla dzieci i mł.) Seria: DZIENNIK CWANIACZKA. T.17 Greg zostaje pracownikiem technicznym (to znaczy tragarzem) w kapeli Bródna Pieluha. I od razu odkrywa cienie...
Skip to content