57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Od 1 marca 2023 rozpoczynają się zapisy na kurs e-Senior

Już 1 marca 2023 roku rozpoczynają się zapisy na kursy organizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kłodzku. Kursy e-Senior rozpoczną się 9 marca 2023 roku i potrwa przez 8 kolejnych czwartków.

Organizowane już po raz 29. zajęcia e-Senior pozwalają poznać podstawowe (a w razie potrzeb i nieco bardziej zaawansowane) tajniki obsługi komputera – korzystania z poczty elektronicznej, bankowości internetowej, używania przeglądarek i komunikatorów.
Kurs prowadzi doświadczona instruktorka-bibliotekarka: Elżbieta Lipska

Więcej informacji o zajęciach i ich programie uzyskać można w Czytelni kłodzkiej biblioteki (tel. 74 865 74 85, e-mail: info@biblioteka.klodzko.pl, czytelnia@biblioteka.klodzko.pl). Zapisy w Czytelni i Wypożyczalni biblioteki. Kurs jest bezpłatny, więc z pewnością warto skorzystać – nie tylko można zdobyć nowe umiejętności, ale także poszerzyć grono znajomych.

ZOBACZ TEŻ

„Po kłodzku”

Zbigniew Czyszczoń jest kłodzczaninem, nauczycielem i goprowcem-seniorem, a przy okazji autorem dwóch tomów opowiadań. Pierwszy zatytułowany „Labirynt” ukazał się jeszcze w ubiegłym wieku (1999),...

Magdalena Pośpiech promocja książki „Kartki z Kotliny. Przewodnik sentymentalny”

Magdalena Pośpiech (ur. 1960 r ) mieszka od wielu lat na ziemi kłodzkiej we wsi Kamieńczyk. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Już w...
Skip to content