Kody Legimi 2022

Drodzy Czytelnicy!

1. W roku 2022 kody do LEGIMI będą wydawane od dnia 5 stycznia.

2. Kody wydajemy wyłącznie Czytelnikom, którzy od lutego 2021 r. uzupełnili wymagane dane osobowe i podpisali nowe zobowiązanie w naszym systemie bibliotecznym, który teraz obowiązuje w naszej bibliotece. Numer karty bibliotecznej pozostaje bez zmian, ale zgodnie z obowiązującymi przepisami korzystanie z naszych zasobów możliwe jest dopiero po podpisaniu nowego zobowiązania.

3. Zarejestrowani Czytelnicy, czyli ci, którzy przynajmniej raz odwiedzili naszą bibliotekę od lutego 2021 r. bez przeszkód otrzymają kod e-mailem na podstawie numeru swojej karty bibliotecznej.

4. Prośbę o wydanie kodu zarejestrowani Czytelnicy przesyłają wraz z numerem swojej karty bibliotecznej na jeden z adresów: czytelnia@biblioteka.klodzko.pl lub promocja@biblioteka.klodzko.pl

5. Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji nas odwiedzić albo z innego powodu nie macie do dziś podpisanego nowego zobowiązania – nic nie szkodzi, możecie to zrobić w każdej chwili w godz. otwarcia biblioteki. W tym celu należy zgłosić się osobiście do Wypożyczalni w ratuszu lub do Filii pod Pegazem przy ul. Wyszyńskiego 1, uzupełnić swoje dane, podając je bibliotekarzowi i poświadczyć dane własnoręcznym podpisem.

6. W 2022 roku kody będą wydawane na okres 3 miesięcy. Po upływie tego czasu kody stracą ważność i będziemy wydawać nowe. Będziemy Państwu przypominać o terminie odbioru nowych kodów na stronie internetowej oraz na fb.

7. Liczba kodów, jak co roku jest ograniczona, dlatego kto pierwszy, ten lepszy.

8. Wszelkich informacji udziela Czytelnia PiMBP tel. 74 856 74 85.

ZAPRASZAMY!