KONKURS „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

Serwis internetowy Clicktrans.pl jest organizatorem konkursu pn. „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe w formie: tekstowej – maks. 1200 znaków bez spacji (format doc/docx/pdf), graficznej – zdjęcie lub grafika (format jpg/png/pdf, łączna waga maks. 6 MB) albo wideo (maks. 1 minuta) i wraz ze skanem wypełnionego formularza zgłoszeniowego przesłać na adres: konkurs@clicktrans.pl w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników dolnośląskich bibliotek”. Nagroda dla laureata wynosi 500 zł, a drugie 500 zł na zakup nowości wydawniczych dostanie także biblioteka, którą laureat wskaże w swoim zgłoszeniu. Konkurs trwa w dniach 9-31 lipca 2019 roku. Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) i regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-biblioteki-dolnoslaskie.

I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. dolnośląskim

Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!

Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Zasady:

  1. Puśćcie wodze wyobraźni i odpowiedzcie na pytanie: „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”.
  2. Odpowiedź wraz ze skanem wypełnionego formularza zgłoszeniowego prześlijcie na adres: konkurs@clicktrans.pl, w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników dolnośląskich bibliotek”
  3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa dolnośląskiego
  4. Na pytanie konkursowe można odpowiedzieć w języku polskim lub angielskim.
  5. Na Wasze prace czekamy do 31 lipca 2019.

Nagrody:

– 500 zł dla Autora lub Autorki najciekawszej odpowiedzi

– 500 zł dla biblioteki (lub filii) wskazanej przez Laureata/kę – na zakup nowych pozycji do księgozbioru

Forma pracy:

– tekstowa – maks. 1200 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf

– graficzna – zdjęcia lub grafiki; format jpg/png/pdf; łączna waga maks. 6 MB

– wideo – maks. 1 minuta

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2019.

Zwycięska praca zostanie opublikowana na naszym blogu: http://www.info.clicktrans.pl/ lub https://clicktrans.com/blog/.

Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-biblioteki-dolnoslaskie.

Organizatorem konkursu jest serwis Clicktrans.pl, pomagający osobom szukającym transportu niestandardowych rzeczy znaleźć odpowiednich przewoźników, a przewoźnikom – zdobywać nowe zlecenia transportowe.