KREATYWNIE W KŁODZKIM KRÓLESTWIE KSIĄŻEK

Znów książki świętują. Tym razem Biblioteka w Kłodzku przyłącza się do akcji dolnośląskiej i 23 kwietnia organizuje przyjęcie dla Królowej Książki w Wypożyczalni PiMBP. W samo południe wspólnie z innymi bibliotekami składamy życzenia naszym solenizantkom – już nie tylko drukowanym. Dlatego, jeśli lubicie książki, jeśli chcecie czytać, jeśli szukacie dobrej literatury, dajcie się wkręcić w zaczytaną imprezę. Co w ofercie od Królowej Książki dla poddanych? Przede wszystkim kreatywna zabawa ZAPOMNIANE – PRZYPOMNIANE – ODKRYWANE – POLECANE. A w niej mnóstwo atrakcji dla każdego, od najmłodszego do najstarszego.

{gallery}/eksiazka/sdk2016{/gallery}

• CHCESZ “bałaganić się intelektualnie”. POZNAJ wspomnienia Wańkowicza.
  • LUBISZ wyzwania czytelnicze. ZAPROPONUJ swoje.
  • WOLISZ biblioteczne. WEŹ kartę, czytaj 1 książkę w tygodniu, tylko 36 do końca roku i CERTYFIKAT KŁODZKIEGO CZYTACZA gotowy.
  • TĘSKNISZ za dobrą zapomnianą lekturą. DAJ szansę i przypomnij tytuły.
  • PAMIĘTASZ, że okładka była taka, np. zielona a książka niezwykła. POROZMAWIAJ i uzupełnij listę.
  • SZUKASZ literackich podpowiedzi. POPATRZ na filar pełen wiszących książek, wybierz, odkryj na nowo, zostaw ślad.
  • WIESZ, że są opowieści z książką w roli głównej. SKORZYSTAJ z sugestii.
  • UWIELBIASZ czytanie. NAPISZ i złóż życzenia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

To nie wszystko. Jeszcze są niespodzianki bardzo adekwatne. Zdjęcie z najprawdziwszą oryginalną kłodzką Królową Książką. Coś słodkiego i drukowanego, herbaciany kramik najlepszy w bibliotekach, miła atmosfera i ciekawa lektura. To wszystko już w sobotę 23 kwietnia od 10 do 14. Wstąpcie na chwilę lub na dłużej. Jeśli nie zdążycie, można przyłączyć się w każdy inny dzień i kontynuować zaczytanie. Zabawa trwa aż do odwołania. Tylko czy czytanie można odwołać?! Wszystko zależy od Was, mili Czytelnicy Duzi i Mali.

Zapraszam serdecznie w imieniu kłodzkiej Królowej Książki

Mariola Kowalcze