KULTURALNA SZAFA I SERIE W ZAUŁKU

Kiedy się tu sprowadziliśmy, kupiliśmy Szafę. Była ciemna, stara i kosztowała mniej niż przewiezienie jej z komisu do domu. (…) Pierwszej nocy, kiedy Szafa stała się uczestnikiem naszych snów…“

Co dalej i pomiędzy, trzeba doczytać. Najlepiej wypożyczyć z naszej, może nie tak szacownej i starej, ale jednak bardzo KULTURALNEJ SZAFY tom opowiadań Olgi Tokarczuk „Szafa“. Są też inne tytuły z tym ważnym meblem w roli głównej. I jeszcze wyzwanie czytelnicze – zabawa literacka. Do uzupełnienia lista książek. Mamy już 17 tytułów. Warto się skusić i zainspirować innch. Można też zostawić zdjęcie okładki, rysunek, tekst lub fragment. W nagrodę lektura z naszej kulturalnej. Duży wybór dobrych książek i nowości. Oczywiście do wypożyczenia w pierwszej kolejności.

Po wybraniu opowieści z szafy należy skręcić w zaułek pełen serii wydawniczych. Również tych zapomnianych.

To nowa oferta dla miłośników książek. Jeszcze większy wolny dostęp w Wypożyczalni PiMBP w Kłodzku i jeszcze większy wybór lektur. Serdecznie polecam i dobrej zabawy

Mariola Kowalcze

Oto szafowa kulturalna 17

1. Piotr Adamczyk