57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Kurs e-Senior rusza 20 października 2022.

Już 17 października 2022 roku rozpoczynają się zapisy na kursy organizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kłodzku. Kursy e-Senior rozpoczną się 20 października 2022 roku i potrwają przez 8 kolejnych czwartków.Organizowane już po raz 28. zajęcia e-senior pozwalają poznać podstawowe (a w razie potrzeb i nieco bardziej zaawansowane) tajniki obsługi komputera – korzystania z poczty elektronicznej, bankowości internetowej, używania przeglądarek i komunikatorów.Kurs prowadzi doświadczona instruktorka-bibliotekarka: Elżbieta Lipska Więcej informacji o zajęciach i ich programie uzyskać można w Czytelni kłodzkiej biblioteki (tel. 74 865 74 85, e-mail: info@biblioteka.klodzko.pl, czytelnia@biblioteka.klodzko.pl). Kurs jest bezpłatny, więc z pewnością warto skorzystać – nie tylko można zdobyć nowe umiejętności, ale także poszerzyć grono znajomych.