57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Lokomotywą w świat z Tuwimem.

Kolorowy wakacyjny pociąg zabrał nas dzisiaj w różne ciekawe miejsca. Podróż z mikrofonem była bardzo ekscytująca, zatrzymywaliśmy się w różnych interesujących miejscach świata.  Ze zdjęć zgadywaliśmy takie miasta jak Wrocław, Malbork, Warszawa, Paryż, podziwialiśmy jeziora, góry i morze. Zabraliśmy w podróż wszystkie przedmioty i bohaterów występujących w wierszu Juliana Tuwima Lokomotywa". Były kalambury, zadania do wykonania i profesjonalny wernisaż prac. Humory i frekwencja jak zawsze dopisały ! Do zobaczenia we wtorek. E.L.