MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Mamo, tato – przyprowadź dziecko do biblioteki i odbierz wyprawkę! Koniecznie odwiedźcie Filię dla Dzieci wraz ze swoimi małymi pociechami urodzonymi w latach 2013-2016.Kto jeszcze nie zapisał malucha do biblioteki, może to zrobić w każdej chwili. Czeka tam na Was miła niespodzianka, bezpłatna „wyprawka czytelnicza”. Zaczynamy pierwszą przygodę czytelniczą. Za każdym razem maluch odwiedzający bibliotekę otrzyma naklejkę do swojej karty, a gdy uzbiera ich 10, odbierze imienny dyplom i niespodziankę… .

NA CZYTANIE NIGDY NIE JEST ZA WCZEŚNIE” – tak uważają autorzy projektu „Mała książka – Wielki Człowiek”- realizowanego przez Instytut Książki. Czekamy na Was codziennie w Filii dla Dzieci, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w czwartek od 9.00 do 15.00.

Do odebrania Kart Małego Czytelnika i wyprawek zapraszamy zarówno dzieci, które nie są czytelnikami naszej biblioteki, jak i te wcześniej zapisane.

Czekamy i zapraszamy !