MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK

„Pierwsze czytanki dla…przedszkolaka”- półmetek tegorocznej kampanii „Mała książka wielki człowiek” organizowanej przez Instytut Książki. Kłodzka biblioteka – Filia dla Dzieci bierze udział w projekcie. Już 45 przedszkolaków odebrało bezpłatne wyprawki czytelnicze ! Zapraszamy kolejne rodziny po odbiór bezpłatnych wyprawek czytelniczych !

Kampania „Mała książka wielki człowiek” to dla dzieci i ich rodziców zaproszenie do świata literatury z pięknie wydaną i mądrą książką, to także okazja do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej ofertą, po to, a by wracać tam jak najczęściej !

Przed świętami warto pomyśleć nie tylko o prezentach pod choinkę, ale i o najwspanialszym prezencie, jaki możemy dać swojemu dziecku. To czas, który mu poświęcimy na wspólne czytanie i miłość do literatury, która pozostanie na całe życie!

WYPRAWKI CZYTELNICZE DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM MOŻNA ODBIERAĆ W FILII DLA DZIECI ! Godziny pracy na stronie www.biblioteka.klodzko.pl