57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Mała książka – wielki człowiek – 5-lecie kampanii

W dniach 15-16 listopada 2022 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyły się 5 urodziny kampanii Mała Książka Wielki Człowiek – realizowanej przez Instytut Książki we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Narodowym Centrum Kultury.
W dwudniowej konferencji brało udział 170 bibliotekarzy z bibliotek publicznych i szkolnych z całej Polski. Dwa dni pełne ciekawych warsztatów i wykładów, był też koncert oraz wspaniały tort. Dziękujemy Instytutowi Książki za wspaniałą organizację oraz możliwość wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowych kompetencji.
Naszą bibliotekę reprezentowała Klaudia Lutosławska-Nowak (instruktor metodyk i zastępca dyrektora).