Największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku oraz Klub Otwartej Kultury 16 marca br. zapraszają do kłodzkiej Czytelni na spotkanie pt. „Koń, jaki jest, każdy widzi”. Autor książki „Partnerstwo doskonałe, czyli koński punkt widzenia” Jakub Gołąb opowie wszystko, co najciekawsze o koniach, ludziach i ich wzajemnych relacjach.

Jakub Gołąb pochodzi z Wrocławia. Mieszka z rodziną w Jarkowie koło Kudowy-Zdroju, gdzie prowadzi Rancho Stokrotka. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, a z doświadczenia wieloletnim opiekunem koni, które uczy, obserwuje i opisuje. Swoje spostrzeżenia i wiedzę praktyczną przekazuje podczas warsztatów „Konie i my”, poświęconych żywieniu, pielęgnacji, szkoleniu, biomechanice i psychologii koni, a także na warsztatach pielęgnacji i rehabilitacji kopyt pt. „Kopyta doskonale”. Jest autorem dwóch książek specjalistycznych dotyczących „obsługi” koni, a wydane w 2017 roku „Partnerstwo doskonałe” to pozycja dla wszystkich miłośników koni, którzy chcą je poznać albo z nimi pracować.

Zapraszamy Państwa 16 marca 2018 o godz. 17.00 do Czytelni PiMBP do Saloniku Prasowego (pl. Chrobrego 1, Kłodzko). Wstęp wolny.