57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

No, to jedziemy z tym…kursem!

W PiMBP w Kłodzku wiele się dzieje! Rozgryzamy kolejne tematy, kolejne moduły kursu “O finansach…w bibliotece – 6. edycja” już za nami. Uczestnicy zapoznali się z dwoma modułami: Bank przez Internet oraz Zakupy przez Internet. Jak kupować nie wychodząc z domu.  Wymiana doświadczeń, burza mózgów, dyskusja – to wszystko towarzyszyło tematowi wyboru odpowiedniego banku, konta osobistego i e-konta. Nasi “kursanci” poznali również nowe narzędzia, mające usprawnić internetowe zakupy, uczyli się krok po kroku jak ich dokonać mądrze i jak bezpiecznie kupować w sieci. Wzrosła również świadomość praw konsumenta, możliwości reklamowania produktów oraz dochodzenia swoich praw przy wsparciu różnych instytucji. Spotkania – choć intensywne, dały zarówno nam, jak i uczestnikom sporo satysfakcji. W kolejce do zrealizowania czekają już następne moduły: zgodnie z oczekiwaniami uczestników będą to m.in. Zarabianie na emeryturze oraz Płatności bezgotówkowe.
Projekt „O finansach…  w bibliotece – 6. Edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

ZOBACZ TEŻ

Jak otrzymać bezpłatny kod do Legimi?

Od 4 stycznia 2023 roku wydajemy Czytelniczkom i Czytelnikom nowe kody do Legimi na 2023 rok ! - w Wypożyczalni i Czytelni z Ośrodkiem Wiedzy...
Skip to content