O finansach w bibliotece – nowy kurs dla osób 50+

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań w ramach projektu ” O finansach… w bibliotece”. Będą to spotkania edukacyjne oraz kurs internetowy dla mieszkańców dotyczące finansów osobistych.

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty, jaką jest edukacja z zakresu finansów osobistych. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
W każdej bibliotece biorącej udział w projekcie zostanie zorganizowany cykl minimum 5 trzygodzinnych spotkań edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu korzystania z usług finansowych i zarządzaniu finansami osobistymi. W programie m.in. bank przez Internet, bezpieczeństwo w korzystaniu z usług finansowych, zakupy przez internet.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do zapisywania się na kurs w Czytelni kłodzkiej biblioteki. Startujemy 10 października.