O finansach…w kłodzkiej bibliotece – trzaskamy moduły!

Kolejne odsłony kursu “O finansach…w bibliotece. 6 edycja” już za nami. Uczestnicy naszych spotkań z wielkim entuzjazmem “rzucili się” zdobywać nową wiedzę. W tym tygodniu ich łupem padły moduły o zarabianiu na emeryturze i o sposobach wydawania zarobionych pieniędzy – czyli jak robić zakupy w Internecie. Poznaliśmy sposoby obliczania wysokości emerytur i metody na legalne powiększenie domowego – emeryckiego –  budżetu. Zakupy online przestały mieć dla kursantów zagadki – poprzez zamieszczony na platformie moduł rozwiali w dużej mierze swoje lęki i wątpliwości dotyczące tego tematu. Gorąco dyskutowaliśmy o wadach i zaletach takiego rodzaju zakupów, najlepszych metodach płatności, porównywarkach cenowych itp. Jak zwykle owocnie i miło spędziliśmy czas.