57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Jak otrzymać bezpłatny kod do Legimi?

Od 4 stycznia 2023 roku wydajemy Czytelniczkom i Czytelnikom nowe kody do Legimi na 2023 rok !
- w Wypożyczalni i Czytelni z Ośrodkiem Wiedzy o Regionie będziemy wydawać kody osobom, które są zapisane do PiMBP oraz posiadają aktywne konto bez naliczonych kar oraz bez przetrzymanych zbiorów (kary można uregulować na miejscu).
- Wydajemy kod również mailowo! Aby otrzymać nowy kod do Legimi należy wysłać maila na adres: info@biblioteka.klodzko.pl lub promocja@biblioteka.klodzko.pl . W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, numer karty. Przypominamy, że w wypadku zadłużenia nie wydajemy kodów - czytelnik najpierw musi uregulować dług.
- Nowi Czytelnicy i Czytelniczki mogą zapisać się do naszej Biblioteki wyłącznie osobiście.

Kody będą wydawane na trzy miesiące.