57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Odkryj świat w bibliotece – książkowe animacje dla przedszkolaków.

W ramach zajęć "Odkryj świat w bibliotece - książkowe animacje dla przedszkolaków" odwiedziły naszą placówkę przedszkolaki z gr. I  Przedszkola nr 2 w Kłodzku.  O bibliotece, książkach i postaciach z bajek opowiedziały dzieciom kukiełki Gucio i miś Tymoteusz. Dzieci doskonale odpowiadały na pytania związane z biblioteką i zachowaniem się w bibliotece. Następnie poznawały tajemnice i labirynty bibliotecznych korytarzy. Były niespodzianki, zgadywanki książkowe i tańce w rytm muzycznego alfabetu. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia zachęciły przedszkolaków do korzystania z biblioteki.