57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Plany Dygresyjnego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Wrześniowe spotkanie kłodzkiego „Dygresyjnego” Dyskusyjnego Klubu Książki miało charakter organizacyjny, ale nie zabrakło też rozmów o książkach. Na początku Moderatorka przedstawiła plany Klubu na nowy sezon artystyczny. Jedna z informacji ucieszyła Klubowiczki 9 listopada 2022 r. naszą bibliotekę odwiedzi Gabriela Muskała (pochodząca
z Kłodzka aktorka i autorka scenariuszy). Następnie zapoznałyśmy się z nowymi książkami, które dotarły do nas z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Ustaliłyśmy, że na przyszłym spotkaniu Klubu będziemy dyskutować o książce Grażyny Bastek „Rozmowy obrazów”. Potem przeszłyśmy do rozmów o lekturach wakacyjnych, były one dość chaotyczne i pełne dygresji ponieważ długo nie widziałyśmy się w tym składzie osobowym.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze co potwierdza, że kontakt z literaturą pomaga w tworzeniu przyjacielskich relacji.