57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Pożegnanie Dyrektora Ewy Piórkowskiej


31 maja 2016 roku pracownicy uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę
Ewę Piórkowską – Dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Dąbrowskiej w Kłodzku.

Ewa Piórkowska swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1975 roku. Od 1998 roku do 2011 r. i od 01.06.2015 r. do 31.05.2016 r. pełniła funkcję Dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku. W czasie Jej kadencji placówka przeszła wiele przemian, jak choćby komputeryzację, która zautomatyzowała procesy biblioteczne oraz przejęcie przez bibliotekę funkcji powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu kłodzkiego.
W tym czasie kłodzka Biblioteka otrzymała nagrodę od Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich “Medal w Dowód Uznania” za zasługi dla bibliotekarstwa i SBP, a Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej uhonorowało nas medalem “Zasłużony dla Ziemi Kłodzkiej”. Sama Ewa Piórkowska jest laureatką nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Zasłużony Działacz Kultury.

Pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku życzą pani Dyrektor realizacji najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.
Za wieloletnią pracę w Bibliotece Pani Dyrektor podziękowali Burmistrz Miasta Kłodzka Michał Piszko i Zastępca Burmistrza Wiesław Tracz.

{gallery}/Maj/paniewa{/gallery}

ZOBACZ TEŻ

Skip to content