57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Policjanci powiatu kłodzkiego zapraszają seniorów na pierwsze spotkanie online

Funkcjonariusze zapraszają wszystkich seniorów na spotkanie online, które odbędzie się 5 września br. o godz. 9:00 i zachęcają do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu. W celu obejrzenia transmisji na żywo należy skorzystać z linku znajdującego się w treści komunikatu. Spotkanie online dla seniorów prowadzić będzie policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Przypominamy, że celem naszych działań prewencyjnych w ramach spotkań online, jest przede wszystkim ułatwienie seniorom kontaktu Policją i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania prewencyjne mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

KPP w Kłodzku zaprasza na wirtualne spotkanie z policjantką, które jest już dostępne w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku  pod linkiem https://youtu.be/IiQf8S7YfhU

podinsp. Wioletta Martuszewska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

ZOBACZ TEŻ

Uwaga Czytelnicy – wyczerpała się pula kodów do Legimi na I kwartał 2023 roku

Kolejne kody będą dostępne od 3 kwietnia. Liczba kodów jest ograniczona - będzie decydowała kolejność Państwa zgłoszeń.
Skip to content