Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna dla swoich Czytelników i bibliotek ziemi kłodzkiej

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna dla swoich Czytelników

i bibliotek ziemi kłodzkiej

Po raz kolejny Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej
w Kłodzku została beneficjentem Programu Partnerstwo dla Książki dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem uzyskaliśmy dotacje w wysokości
46.500,- na trzy projekty „Fantastyczna Historia w Kłodzku”, „II Podróże z książką po Ziemi Kłodzkiej” oraz „Biblioteka dla młodego człowieka”, dzięki którym będziemy mogli zorganizować dodatkowe, atrakcyjne imprezy. Dwa projekty dotyczą działań w ramach zadań powiatowych naszej biblioteki, a ich realizacja odpowiada na potrzeby środowiska lokalnych bibliotekarzy. Projekt trzeci jest skierowany do szerokiego grona odbiorców i będzie w formie ciekawych wydarzeń, imprez i konkursów promował czytelnictwo wśród mieszkańców Kłodzka.