57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna i Filia Nr 1 Pod Pegazem będą zamknięte od 22 marca 2021 r. (poniedziałek) do odwołania.

W związku ze wzrostem liczby zachorowań w całym kraju, zgodnie z sugestiami Biblioteki Narodowej oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo czytelników oraz pracowników, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej i Filia Nr 1 Pod Pegazem będą zamknięte od 22 marca 2021r. (poniedziałek) do odwołania. Przypadający w tym czasie termin zwrotu książek będzie przedłużany automatycznie. Od dnia ponownego otwarcia Biblioteki będą mieli Państwo pełne 2 tygodnie na zwrot książek.