57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Promocja książki „Arnošt – tajemnica arcybiskupa Pragi” i spektakl o Kłodzku.

Wczoraj 25 kwietnia 2022 r., w Centrum Kultury Chrześcijańskiej odbyła się promocja nowej książki Ireny Klimaszewskiej z ilustracjami Jacka Adamowskiego „Arnošt – tajemnica arcybiskupa Pragi”. Rozmowę z twórcami przeprowadziła Marta Zilbert. Następnie z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy spektakl „Opowieść o Kłodzku" w wykonaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w reżyserii Elżbiety Karkulewskiej. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało o czym mogą świadczyć gromkie oklaski. Oczywiście nie zabrakło pysznego tortu i rozmów kuluarowych.