57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Przedszkolaki z Przedszkola nr 3 w Kłodzku

W piątek (27 maja 2022) gościliśmy w naszej Czytelni grupę  trzy- i czterolatków z Przedszkola nr 3 w Kłodzku. Już w drzwiach przedszkolaków witali Miś Tymoteusz Rym Cim Cim i Gucio, którzy podczas spotkania zachęcali dzieci do korzystania z biblioteki. Dzieci obejrzały fragmenty filmu o śwince Peppie, która razem z rodziną odwiedzała bibliotekę. Śledząc jej przygody dowiedziały się jak należy zachowywać się w bibliotece i jakie zasady w niej obowiązują.  Panie bibliotekarki czytały bajki, zadawały zagadki i pokazywały alfabet.
Przedszkolaki na koniec dostały po biedronce-zakładce do książki, bardzo zadowolone obiecywały, że nas jeszcze odwiedzą.