Kłopoty to ich specjalność Kryminały Skandynawskie

Kłopoty to ich specjalność KRYMINAŁY SKANDYNAWSKIE

wystawa II – III 2013 / Wypożyczalnia PiMBP w Kłodzku.

Kryminalny zakątek biblioteczny już przygotowany. Jeśli ktoś lubi książki z dreszczykiem, mroczne tajemnice i zawiłe zagadki, to zapraszamy koniecznie do naszej Wypożyczalni. Od dziś nowa wystawa i jednocześnie oferta czytelnicza dla fanów kryminałów skandynawskich, które wciąż triumfują na rynku wydawniczym całego świata. Jak wybrać najciekawsze pozycje? Proponujemy przegląd najlepszych tytułów i autorów z północnej Europy. Poznamy klasyków tego gatunku, najbardziej popularne bestsellery i serie wydawnicze. Każdy miłośnik powieści kryminalnych zna na pewno nazwiska – Camilla Läckberg (saga o Fjällbacka), Stieg Larsson (Millennium) czy HenningMankell (seria z komisarzem Wallanderem). Jednak to tylko część z tej wielkiej listy. Polecamy innych szwedzkich autorów. Warto poczytać mistrzów kryminałów duńskich, fińskich, islandzkich i norweskich. Najpopularniejsze tytuły dostępne są w formie audiobooków. I co najważniejsze, nasza propozycja wystawiennicza jest otwarta… do ostatniej książki. Wszystkie kryminały można od razu wypożyczyć! A ponieważ ta literatura cieszy się wciąż ogromnym zainteresowaniem, lepiej się pośpieszyć i sprawdzić, na czym polega potęga kryminałów ze Skandynawii.

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij na miniaturkę aby powiększyć)

{gallery}Kryminaly{/gallery}

{jcomments on}