57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Ruszają kursy dla Seniorów

Już 14 lutego 2022 r. rozpoczynają się zapisy na kursy organizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kłodzku. Kursy e-senior oraz Akademia Umysłu rozpoczną się 3 marca 2022 r. i potrwają przez 10 kolejnych czwartków.

Organizowane już po raz 27 zajęcia e-senior pozwalają poznać podstawowe (a w razie potrzeb i nieco bardziej zaawansowane) tajniki obsługi komputera – korzystania z poczty elektronicznej, bankowości internetowej, używania przeglądarek i komunikatorów.
 Z kolei zajęcia Akademii Umysłu mają charakter warsztatów i prowadzone są
 z wykorzystaniem trenujących pamięć programów multimedialnych i gier logicznych „Akademia Umysłu Senior EDU”, opracowanych specjalnie z myślą o seniorach. Kursy prowadzą doświadczone instruktorki-bibliotekarki: Elżbieta Lipska i Adriana Nesterowska-Ciukaj.

Więcej informacji o zajęciach i ich programie uzyskać można w Czytelni kłodzkiej biblioteki (tel. 74 865 74 85, e-mail: info@biblioteka.klodzko.pl, czytelnia@biblioteka.klodzko.pl). Kursy są całkowicie bezpłatne, więc z pewnością warto skorzystać – nie tylko można zdobyć nowe umiejętności, ale także poszerzyć grono znajomych.

ZOBACZ TEŻ

Skip to content