Spotkania biblioteczne z dziećmi w przedszkolu

W ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu „Mamo, Tato zapisz mnie do Biblioteki” panie bibliotekarki z Filii dla Dzieci odwiedzają kłodzkie przedszkola. Podczas swoich wizyt Pani Małgorzata prezentuje pogadankę na temat biblioteki i zasad wypożyczania książek oraz korzystania z innych zasobów biblioteki.

Pani Patrycja czyta bajeczki. Panie przynoszą ze sobą mnóstwo pięknych książek, które dzieci mają okazję obejrzeć. Zachęcają dzieci do odwiedzenia biblioteki wraz z rodzicami. W dniu 08 marca 2013 r. odwiedziły dzieci z grup III i III A z Zespołu Przedszkolno -Żłobkowego nr 1. Dzieci serdecznie podziękowały za wizytę i wręczyły wcześniej przygotowany upominek w postaci dyplomu oraz wykonanych kwiatów z okazji Dnia Kobiet.

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij na miniaturkę aby powiększyć)

{gallery}Spotkaniedzieci{/gallery}

{jcomments on}