57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

„Spotkania z pasjami” – tydzień 8

Każdy z nas ma wiedzę, którą może przekazać innym. Taka myśl przyświecała kolejnemu spotkaniu, którego bohaterką była profesor Magdalena Fikus, zajmująca się biologią – a ściślej – biochemią kwasów nukleinowych.

Jak przedstawić trudny temat ciekawie? Odpowiedzią na to pytanie było powstanie projektu Kawiarni Naukowych i Festiwalu Nauki. Za swoją pracę popularyzatorską pani Magdalena otrzymała między innymi nagrodę Fenomenu Przekroju. Uczestniczkom spotkania bardzo podobały się doświadczenia pokazane na zakończenie spotkania.

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij na miniaturkę aby powiększyć)

{gallery}Pasje8{/gallery}

{jcomments on}