Spotkanie autorskie Pawła Wakuły w ramach projektu

Spotkanie autorskie Pawła Wakuły w ramach projektu – „Mamo, tato zapisz mnie do biblioteki”

Taki tytuł nosi projekt współfinansowany przez MKiDN (program Promocja Czytelnictwa). W jego ramach – w Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku 26.11.2013 r. odbyło się spotkanie z rysownikiem i pisarzem – Pawłem Wakułą. Autor książek dla dzieci:  Kajtek i Yetik; Kajtek i Yetik podnoszą żagle; Co w trawie piszczy; Na tropie sześcioptaka (wydana w formie audiobooka przez „Lasy Państwowe”); O czym szumi las, od lat związany jest z tygodnikiem „Angora” i stałym dodatkiem do czasopisma – „Angorka”, która przeznaczona jest dla młodego czytelnika. Dzieciom uczestniczącym w spotkaniu opowiadał o swoich książkach, rysował ich bohaterów, zachęcał do czytania, a na końcu podpisywał swoje publikacje. Dodatkowym gościem był pracownik Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka – Rafał Cebula. Pan leśniczy opowiadał o swojej pracy i zasadach ekologii w lasach. Paweł Wakuła pozostawił nam duży rysunek z dedykacją: „Dla Dzieci z Kłodzka” – Paweł Wakuła.(ACG)

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij na miniaturkę aby powiększyć)

{gallery}Wakula{/gallery}

{jcomments on}