57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Spotkanie dyrektorów bibliotek powiatu kłodzkiego.

Wczoraj w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkali się dyrektorzy bibliotek powiatu kłodzkiego. Omawiane były plany działania na rok przyszły, programy dotacyjne i sposoby współpracy z biblioteką powiatową. Dodatkowo wszystkie biblioteki otrzymały książki w języku ukraińskim dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Darowiznę Instytutu Książki w Krakowie  448 książek otrzymaliśmy z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.