57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

„Arnošt – tajemnica arcybiskupa Pragi”

25 kwietnia 2022 r. o godz. 16.30 zapraszamy do Centrum Kultury Chrześcijańskiej na spotkanie współorganizowane przez Bibliotekę i Fundację im. Tomasza Morusa podczas, którego odbędzie się promocja książki „Arnošt – tajemnica arcybiskupa Pragi” autorstwa Ireny Klimaszewskiej z ilustracjami Jacka Adamowskiego. Spotkanie uzupełni teatralna niespodzianka przygotowana przez kłodzki Uniwersytet III Wieku. No i będzie oczywiście tort. Warto przyjść. Serdecznie zapraszamy.