Tajemnica spod okładki bez nadruku

kss

Wiecie, jak się bawić w Święto Książki?! Czytać jeszcze więcej? Od świtu do nocy i bujać w obłokach? Sprawić sobie niespodziankę literacką? Albo komuś podarować książkę? Usiąść na ławce w parku z pasjonującą lekturą? Pewnie, że tak. Wszystkie czytelnicze chwyty dozwolone. Można też po katalońsku z wyjątkowymi niespodziankami. Wystarczy tylko odwiedzić wypożyczalnię kłodzkiej biblioteki. Tam szykuje się wyjątkowy tydzień z okazji Światowego Święta Książki i Praw Autorskich. Wielka szansa na nową historię i odkrywanie tajemnicy spod okładki papierowej bez nadruku i opisu, bez autora i tytułu, bez recenzji i podpowiedzi.
Lubisz ryzyko czytelnicze i zabawę? Wybierz w ciemno KSIĄŻKĘ z KSIĄŻKI w ŚWIĘTO KSIĄŻKI. Spróbuj nie oceniać po okładce. A może znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie… W zamian zostaw ulubiony, znany lub nie, cytat o czytaniu i lekturach. Taki książkowy kreatywny dobry uczynek na zachętę czytelniczą… nie tylko tygodniową i świąteczną. Przecież „Czytanie książek, to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Prawda, że nasza wielka poetka i noblistka ma rację?! Zatem dobrej inspirującej przygody…
Mariola Kowalcze