Tydzień Bibliotek w Czytelni PiMBP

Mega – pozytywnym akcentem i piękną pogodą przywitaliśmy Tydzień Bibliotek w Czytelni PiMBP.

Naszymi Gośćmi byli uczniowie klasy I”a”, której wychowawczynią jest pani Melania Żak ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kłodzku. Klasa zwiedziła książkowe labirynty księgozbioru biblioteki, pani Mariola Kowalcze zaprosiła wszystkich na loterię „SZCZĘŚLIWY NUMEREK = KSIĄŻKA I CUKIEREK” wygrywasz i czytasz, a następnie klasa wyruszyła w podróż schodami do Czytelni. Tematem lekcji bibliotecznej była „KSIĄŻKA – MÓJ PRZYJACIEL”. Były niespodzianki, zgadywanki książkowe i wspólne rysowanie postaci z bajek. Dzieci doskonale odpowiadały na pytania związane z biblioteką i zachowaniem się w bibliotece. Rozpoczęcie Tygodnia Bibliotek uważamy za udany!Do zobaczenia!!!