57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

UTW na wykładzie o współczesnej literaturze ukraińskiej.

W poniedziałek 4 kwietnia 2022 roku w Saloniku Prasowy gościliśmy kłodzki Uniwersytet III Wieku. Słuchacze  wzięli udział w przygotowanym przez Klaudię Lutosławską-Nowak wykładzie na temat współczesnej literatury ukraińskiej. Dopełnieniem spotkania była spontaniczna wystawa zdjęć przywieziona przez pracującego na granicy Dariusz Brzeskiego.  Fotografie  pt.: Kwiaty na Dzień Kobiet wykonane zostały 8 marca w Przemyślu i na przejściu granicznym w Medyce, kiedy to wolontariusze wręczali paniom kwiaty. Można ją oglądać w Wypożyczalni naszej biblioteki.