57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Wakacje w Czytelni czas zacząć!

Po lipcowych bibliotecznych spotkaniach z grami planszowymi w Saloniku Prasowym i szydełkowaniem „Pod Pegazem”, ruszyła kolejna edycja warsztatów wakacyjnych w Czytelni PiMBP w Kłodzku. W sierpniowe czwartki (od godz. 10.00 do 12.00) pod okiem p. Elżbiety Lipskiej odbywają się tam bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci, które te upalne dni spędzają w Kłodzku. Pierwsze spotkanie już za nami.

Chociaż wysyłanie pocztówek z wakacji nie jest już najpopularnieszym sposobem, aby pozdrowić rodzinę czy przyjaciół z odległych miejsc, gdzie wypoczywamy, to wciąż wielu z nas chętnie kartki ze swoich podróży wysyła, a czasem przywozi je sobie na pamiątkę. Dlatego też tematem warsztatów plastycznych w pierwszy czwartek sierpnia była „kartka z wakacji”. Na zajęciach gościliśmy półkolonię ze Szkoły Podstawowej nr 3. Uczestnicy, przygotowując kartkę z wakacji, mogli wykazać się nie tylko swoim talentem, ale też pomysłowością. Humory i frekwencja dopisały jak zawsze. W ruch poszła bibuła, farby, plastelina i wyobraźnia. I w efekcie powstały jedyne w swoim rodzaju barwne arcydzieła.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy już w następny czwartek – nasza Czytelnia zmieni się wtedy w dom mody małego projektanta!

ZOBACZ TEŻ

.

.

Skip to content