WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

POD PATRONATEM DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Exlibris Siedemdziesięciolecia

{gallery}2015eks{/gallery}

1. W przewidzianym regulaminem terminie do siedziby Kłodzkiego Towarzystwa Oświatowego wpłynęło ponad 200 prac z następujących placówek oświatowych i kulturalnych Dolnego Śląska: Szkoła Podstawowa nr 4 w Ziębicach, Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej, Małe Studio Plastyczne przy Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Publicznych w Kudowie Zdroju, Szkoła Podstawowa nr 3
w Kłodzku, Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku.

2. Komisja konkursowa w składzie: Anna Szmatuła (Przewodnicząca Komisji), Klaudia Lutosławska-Nowak, Malwina Karp i Mieczysław Kowalcze przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

w grupie A: osoby urodzone po 31 grudnia 2005 roku:

1 miejsce Iga Skaczyło
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

2 miejsce Dominik Jankowski
opiekun plastyczny: Ewa Prusko
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ziębicach

3 miejsce Wojciech Opaliński
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

wyróżnienie Ola Wiater
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

wyróżnienie Hania Sokół
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

wyróżnienie Ania Miszkiewicz
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

• w grupie B: osoby urodzone między 1 stycznia 2000 a 31 grudnia 2005 roku:

1 miejsce Agata Michoń
opiekun plastyczny: Grażyna Tomaszewska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku

2 miejsce Roksana Majewska
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

3 miejsce Karolina Kruczek
opiekun plastyczny: Maria Śliwowska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

wyróżnienie Paulina Bąk
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

wyróżnienie Iga Komorowska
opiekun plastyczny: Grażyna Tomaszewska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Klodzku

wyróżnienie Aleksandra Homa
opiekun plastyczny: Renata Szpak
Małe Studio Plastyczne przy KCKSiR Kłodzko

• w grupie C: osoby urodzone przed 1 stycznia 2000 roku:

1 miejsce Aniela Dobecka
opiekun plastyczny: Maria Śliwowska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

2 miejsce Piotr Orbach
opiekun plastyczny: Bogdan Wieczorek
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

3 miejsce Aniela Dobecka
opiekun plastyczny: Maria Śliwowska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

wyróżnienie Zuzanna Antosik
opiekun plastyczny: Bogdan Wieczorek
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

wyróżnienie Krzysztof Leśniak
opiekun plastyczny: Bogdan Wieczorek
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

wyróżnienie Celina Przybytkowska
opiekun plastyczny: Bogdan Wieczorek
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich plastycznym opiekunom bardzo, bardzo gratulujemy i jednocześnie zapraszamy 15 stycznia 2016 roku o godz. 10.00 na uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy prac do czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku pl. B. Chrobrego 1 (w Ratuszu).