57-300 Kłodzko, Pl. Bolesława Chrobrego 1, tel. 74 865 74 80, e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.klodzko.pl

Zakończył się kurs e-Senior

14 kwietnia 2022 roku w PiMBP zakończył się kolejny kurs komputerowy dla seniorów. Po ostatnich zajęciach uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności z zakresu obsługi komputera i internetu. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne z ośmioosobowej grupy kursantów certyfikaty odebrało w Wielki Czwartek troje, ale zaświadczenia czekają w Czytelni na wszystkich. Zajęcia obejmowały 10 cotygodniowych spotkań, podczas których poznawano podstawy obsługi komputera, posługiwanie się klawiaturą i myszką, obsługę edytora tekstu, a także korzystania z internetu i poczty elektronicznej. Wszyscy zadeklarowali chęć pogłębiania zdobytej wiedzy. Rozpoczęcie następnego kursu e-senior Biblioteka planuje jeszcze w tym roku, żeby jak najwięcej chętnych mogło nauczyć się korzystania z dobrodziejstw sprzętu komputerowego i internetu. Zapraszamy!