“Ziemia Kłodzka. Miejsca znane i zapomniane” – SPOTKANIE Z KAMILEM GŁAZEM

W piękne czwartkowe popołudnie, 31 sierpnia 2017 r. w Filii „Pod Pegazem” odbyło się spotkanie z Kamilem Głazem – autorem kolejnej książki „Ziemia Kłodzka. Miejsca znane i zapomniane”. Jest to kontynuacja poprzednich wydawnictw autora, bardzo ciekawych pozycji, które promują ziemię kłodzką wydane przez Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe.

Autor książki jest wielkim fascynatem naszej małej ojczyzny, a przede wszystkim bardzo ciekawej historii tych ziem – jak sam o tym mówi. Na spotkaniu, Kamil Głaz opowiedział jakie były okoliczności i trudności w powstaniu książki. A już w rozmowach prywatnych  można było poznać autora i zdobyć autograf do książki, delektując się pysznym ciastem z owocami popijając kawę i herbatę.

Na spotkaniu pojawili się Członkowie Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego oraz Przewodnicy Sudeccy i przewodnicy po obiektach znajdujących się na terenie Ziemi Kłodzkiej mogli kupić książkę z bonifikatą.

Popołudnie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze, na rozmowach o historii i osobliwościach Ziemi Kłodzkiej. Zainteresowanych książkami Kamila Głaza zapraszamy do lektury i do naszej biblioteki.

Jadwiga Rogalska